NeedMT2 Serwer Forum

Forum o serwerze NeedMT2 z gry Metin2

Ogłoszenie

Serwer jest już w pełni aktywny, ale nadal trwają prace nad jego całkowitym spolszczeniem. Jutro powinna ruszyć rejestracja znajdująca się pod adresem http://5.0.18.224 (gdyby ktoś chciał konto wcześniej proszę pisać na pw do TheGaMoS™). Miłej gry^^

#1 2010-11-02 19:47:15

 gozman941

Game Master

20861026
Skąd: Zgierz
Zarejestrowany: 2010-11-02
Posty: 4
Punktów :   

Podanie gozman941

Cześć jestem Marcin mam 16 lat i dość o mnie a więc:



Coś o mnie:



1) Jestem systematyczny
2) Jestem obowiązkowy
3) Zawsze wypełniam swoją pracę do końca i dokładnie
4) Naprawdę bardzo trudno wyprowadzić mnie z równowagi, potrafię zachować emocję
5)Grałem na PL'u mam tam 71lvl wojownik mental server Eteor nick to Gapus i wojownik body 65lvl na Obsydianie nick firstdragon (sprawdźcie jeżeli nie wierzycie)
6) Jestem dyscyplinarny
7) Oczywiście nick w grze będę miał gozman jeżeli reje będzie ON



Dlaczego warto wybrać mnie na GM??:



Ponieważ sam miałem swoje 2 privy przez hamachi i 1 priv przez kartę loopback, wiem, że bycie GM to bardzo ważna i obowiązkowa (może tak to nazwać ;p) praca.
Jak byście mnie wybrali to pilnował bym graczy aby nie używali hacków i nie używali wulgarnych słów, oczywiście wiadomo, że się nie daje item'ów bo lepsza zabawa jak samemu się napracuje i się zdobędzie bo co to za gra jeśli GM daje item'y.
Umiem organizować bardzo zabawne eventy i znam się bardzo dobrze na komendach, wybierzcie mnie na GM naprawdę nie pożałujecie jestem godnym zaufania człowiekiem który jest szczerą osobą.



No dobra nie będę się rozpisywał żeby GM nie mieli za dużo do czytania mam nadzieję, że was do siebie przekonałem
czekam na szybką odpowiedź.




//Podanie bardzo ładne i dopracowane i (o ile jeszcze z nami jesteś) zostajesz przyjęty zamiast adamskiego.

Bardzo dziękuje za przyjęcie do team'u i przepraszam, że nie było mnie przez dłuzszy czas ale wyjechałem 5 listopada do Niemiec do rodziny i dopiero wczoraj wróciłem, naprawdę jeszcze raz bardzo dziękuje i prosze o odp. tutaj lub na pw (dotyczące mojej pracy w team'ie (tzn. czym mam sie zajmować na forum i na serverze).

Ostatnio edytowany przez gozman941 (2011-02-11 12:16:53)


PRAWDZIWY FANATYK, NIE ZALEŻNIE OD WYNIKU W SERCU TYLKO WIDZEW!!!!!!!!!!!!

Offline

 
W razie jakichkolwiek pytań pisać do TheGaMoS™ lub DeriQusS

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilkimagiczne.pun.pl www.darknesscraft.pun.pl www.aamir-khan.pun.pl www.mba.pun.pl www.sport-video.pun.pl